Sławomir Orzechowski

7,4
21 153 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sławomir Orzechowski
666green666

Tzn co dokładniej.

Ruben_fw

Nie widziałeś? Kampania pro-szczepienna w tv

666green666

Nie ogladam reklam

666green666

Tzn Pazura to wiem że szczepienie promował ale Orzechowski to pierwszy raz słyszę.

Ruben_fw

Był, był. Niestety coraz więcej aktorów się w to angażuje. Niestety nawet Wieczorkowski, którego bardzo szanuję (szanowałem?) jako aktora też w to poszedł :/

666green666

Też widziałem, szkoda. Ten spot z Kilerami żenujący

666green666

niech zgadnę, jesteś antyszczepionkowym debilem?

Ush

Jeśli niechęć do podawania szemranego preparatu nazwiemy debilizmem - tak, jestem debilem antyszczepionkowym. Pozdrawiam proszczepiennego Inteligenta :)

666green666

nie wiem kto ci powiedział że jest szemrany, ale cię okłamał. to tak jakbyś uwierzył, że pasy w samochodzie są szkodliwe, więc nie warto a nawet nie powinno się ich zapinać. i to nie jest tylko twoja sprawa, bo wygadujesz takie rzeczy innym, co powinno być karane z urzędu. ponadto jeśli zachorujesz i trafisz do szpitala, to za podatki wszystkich Polaków (również za moje). koszt hospitalizacji to kilkanaście tysięcy złotych na osobę, a szczepionkę masz za darmo, tylko celowo ją odrzucasz, bo masz umysł przestępcy. Nie - nie jesteś bardziej wolny, że się nie szczepisz. Jesteś zniewolony przez sekciarzy, którzy cię do tego zniechęcili dla poklasku np. jak posłowie konfederacji, którzy się po cichu zaszczepili, ale odradzają to ludziom, bo celują w elektorat twojego typu

Ush

Karane z urzedu powiadasz....myślę, że jeśli ktoś tu wykazuje umysł przestępcy to ta osobą jesteś ty. Najlepiej od razu zmusić wszystkich do wyszczepienia się bo jak nie to...., co? Jakimś preparatem który ma całe kilkanaście miesięcy prób (normalnie szczepionka żeby poszła w obieg musi mieć chyba 5 lat badań minimum). Mówisz, że posłowie Konfy się potajemnie zaszczepili, zapewne wiesz to osobiście co? Poza tym po co mieliby ludziom rzekomo kłamać, że nie nie zaszczepili skoro media głównego syfu próbują nam wmawiać (a niektórym jak widać już wmówiły), że preparat jest bezpieczny - nie widzę tu żadnego sensu. Poza tym poseł Winnicki LECZYŁ SIĘ u amantadyną u dr Bodnara (nie, nie tego prawnika). Inna rzecz, której pewnie nie chcesz do siebie przyjąc, bo jest to dla ciebie niewygodne: na covid 1984 umiera dosłownie garstka ludzi, a większośc przechodzi to łagodniej niż zapalenie płuc czy anginę. Znam przypadki z kolei gdzie zdrowi ludzie nigdy na nic się nie uskarżający krótko po dźgnięciu mieli np zawał...ale to na pewno przez brak ruchu czy stres. Znam też co gorsza przypadek śmiertelny. Znam również przypadki gdzie osoby zaszczepione również zachorowały na covid. A tobie radzę mniej tv, więcej świeżego powietrza i obserwacji tego co się dzieje dookoła. Lepiej bardzo późno niż nigdy.

Ush

A przykład z pasami w aucie z doopy wzięty. I nie mam ochoty tłumaczyć czemu.

666green666

https://www.youtube.com/watch?v=kAjqDkusnvc&ab_channel=PomorskaPolicja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones