PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33908}
7,3 80 272
oceny
7,3 10 1 80272
6,6 16
ocen krytyków
Komornik
powrót do forum filmu Komornik

czegos brakuje...

ocenił(a) film na 1

tendencyjne pokazanie pracy organow egzekucyjnych.za szybka matamorfoza bohatera glownego.chyra ładnie zagral ladny obraz. nikle szanse dostanie sie do scislego finalu oskarowego daje 6/10

zwzyo

poza ta zdecydowanie za szybka metamorfoza mi sie wlasciwie film podobal. ale ten tekst do laski w chwili intymnosci: 'smierdzisz gownem' to juz byla delikatnie mowiac - przesada

ocenił(a) film na 10
zwzyo

A według mnie ma szanse na nominację. Film jest mądry i bardzo oryginalny. Co do metamorfozy... szybkość uzasadniona.

P.S. Oscary dostawały filmy o klasę gorszą, więc dlaczego przekreślać szanse tego filmu na zdobycie statuetki?

ocenił(a) film na 8
zwzyo

Jeśli dobrze zrozumiałem Falka, to nie chodzi tu o pokazanie pracy organów egzekucyjnych, ale ludzkich charakterów, zachowań. Postać komornika jest jedynie pretekstem do tego, poza tym całość jest mocno przerysowana, ale chyba właśnie o to chodziło. Gdyby film realizmem był zbliżony do dokumentu nie zwrócilibyśmy na niego uwagi - doszlibyśmy do wniosku, że to nic nadzwyczajnego, samo życie; a tak - historia zmusza nas do zastanowienia się nad sobą i swoim życiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones