PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33908}
7,3 80 255
ocen
7,3 10 1 80255
6,6 16
ocen krytyków
Komornik
powrót do forum filmu Komornik

Film do którego na pewno nie wrócę. Bardzo lubię Chyrę i tutaj rzeczywiście - jego gra bardzo udana. Pomysł na fabułę ciekawy i mógłby być to bardzo interesujący film. Problem w tym, że po prostu jak dla mnie jest.... nudny. Nie ma tego czegoś co trzymałoby mnie przed telewizorem nie pozwalając na moment oderwać wzroku. Przemiana głównego bohatera jak dla mnie mało wiarygodna i lekko naciągana. Owszem, ludzie się zmieniają, to prawda - tylko pod wpływem czego? Tego, że ktoś z ich powodu popełnił samobójstwo i nagle obudziły się w nim wyrzuty sumienia? Teoretycznie mogłoby mieć coś takiego miejsce - jak najbardziej, jednak sposób pokazania tego w "Komorniku" był dla mnie mało przekonywujący. Są filmy do których wracam lub wrócę w przyszłości na pewno - do "Komornika" niestety nie.

ocenił(a) film na 10
KASTCOM

Widzę że polskie filmy naprawdę cię nudzą. Jeśli chcesz czegoś z wartką akcją polecam Ci "Zaginiony w akcji" lub "Rambo". Nie rozumiem też jak nagła przemiana ze złego w dobrego, przez to że ktoś popełnił przez ciebie samobójstwo, może nie być realistyczna?!?!. Czy "Pachnidło" wydał Ci się bardziej realne od "Komornika"?

"Komornik" to film przedstawiający realia naszego kraju, owszem może to być przedstawione w sposób przesadny, ale nie w tym wypadku. Osobiście nie miałem do czynienia z komornikiem, a po obejrzeniu tego filmu, mam nadzieję że nigdy nie będę musiał być przygotowany na wizytę takiej osobistości. Ten film to kawał naprawdę dobrego kina ze świetną grą aktorską.

ocenił(a) film na 9
sjz3

I ja , zgadzam się w pełni

ocenił(a) film na 4
KASTCOM

Mam podobne zdanie....

ocenił(a) film na 5
KASTCOM

Mam dokładnie takie same spostrzeżenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones