PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33908}
7,3 80 272
oceny
7,3 10 1 80272
6,6 16
ocen krytyków
Komornik
powrót do forum filmu Komornik

8/10

ocenił(a) film na 8

bardzo dobry film.Jestem mile zaskoczony spodziewalem sie czegos duzo gorszego a tymczasem okazalo sie ze jest to film wart uwagi.Ciekawy scenariusz no i rewelacyjna gra Chyry:)bez dwoch zdan polecam

pawel841984

jeśli nie wiesz na jakiej zasadzie działa komornik, to możesz polecać ;) Ale proponuje zapoznać się najpierw z materiałami dotyczącymi działania komorników.

ocenił(a) film na 8
darek12322

nie znam sie zbytnio na prawie polskim (zreszta nasi szanowni panowie na stolkach tak samo) a tymbardziej calej procedury dzialania komornikow ale mniej wiecej posiadam minamalna wiedze na ten temat i wiem po krotce jak odbywa sie taka procedura:) W filmie ukazane jest to troche z przymrozeniem oka chociaz rzeczywiscie czesto zdazaja sie takie sytuacje jak w filmie:)Wiem cos o tym bo znam kuratora sadowego ktory wie cos na ten temat :)

użytkownik usunięty
darek12322

Koleś, już se kur.wa daruj. Już wszyscy wiemy, żeś synuś podobnego fiuta i gó.wno nas to obchodzi. Wypad z baru, komorniczku.

i Ty mi chcesz powiedzieć, że matka Cię kocha?

ocenił(a) film na 9
darek12322

człowieku, przestań się już tak napinać. Ludzie oceniają tu film a nie pracę komornika. Ogólnie żaden film nie przedstawi w pełni rzeczywistości. Nie każdy kto ogląda ten film musi zgłębiać tajniki tego zawodu. Ludzi to nie interesuje, ludzie chcą po prostu obejrzeć film i nie koniecznie po to żeby się czegoś dowiedzieć tylko oglądają dla rozrywki.
Obejrzyj sobie medyczne seriale (Na dobre, Chirurdzy itp.) a później pogadaj z lekarzami. Też ci powiedzą że w tych serialach prawdy jest najwyżej 10%

ocenił(a) film na 9
pawel841984

Dokładnie, mnie również mile zaskoczył ten film, jak na polską produkcję bardzo dobry

ocenił(a) film na 9
pawel841984

Nie rozumiem gdzie jest wasz problem, ten człowiek zarabiał w ten sposób na swoje utrzymanie, moim zdaniem żadna praca nie hańbi, a nie uiszczając należności trzeba być gotowym na to, że w pewnym momencie przyjdzie "Lucjan Bohme" i odbierze zaległości. Banki to nie są instytucje charytatywne, jak się się pożycza to trzeba oddawać. Oczywiście, nie można pochwalać zachowania Lucjana w filmie, ale akurat ja wierzę w taką przemianę. Wiadomo, iż nie często zdarzają się takie przypadki, ale nawet jeden na milion nastraja mnie pozytywnie do życia, bo wtórując za tym co powiedział Gorki - ludzie są z natury dobrzy dopóki nie zechcą udowodnić, że jest inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones