PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33908}
7,3 80 272
oceny
7,3 10 1 80272
6,6 16
ocen krytyków
Komornik
powrót do forum filmu Komornik

Świetny Film

ocenił(a) film na 7

Bardzo dobry film Feliks Falk bardzo ładnie przedstawił prace życie komorników. Nie jest to wdzięczna praca ale ktoś ja musi wykonywać. Bardzo dobrze zagrał główną role komornika Lucjana Bohme - Andrzej Chyra. Świetnie też zagrała panią mecenas o ile się nie mylę Małgorzata Kożuchowska filmowa Anna dobrze też wypadli Jan Frycz, Kinga Preis, Grzegorz Wojdoń, Marian Opania i wielu innych polskich aktorów. Świetnie też została ukazana korupcja jaka panuje w tym światku, ale ogólnie jest to dobry i ciekawy film. Obejrzałem go ju kilka krotnie i pewnie jeszcze kiedyś go znów obejrzę. Ja daje 7 na 10.

ocenił(a) film na 9
sebastiannycz

Mnie końcówka filmu nie przekonuje jego zmiana normalnie tak nie ma ale film super;)

ocenił(a) film na 5
Kileeer

...właśnie leci na TVP Kultura...obraz komornika pokazany prawdziwie - co tu się okłamywać...tacy są,a może i gorsi...ale ta przemiana...nierealna,chyba że film miał być -na końcu- taką groteską o komorniku :-/

Tamilina

komornicy tacy są? wszyscy tacy sami? gorszy to jest ten, co zakopał własną babcię na polu, żeby pieniądze dostać. Moim zdaniem film dobrze zrobiony, ale posługuje się schematami i podtrzymuje przekonanie dużej części społeczeństwa, która ma prawo, w tym wyroki sądowe, za nic.

ocenił(a) film na 9
Tamilina

takiej zmiany nikt się chyba nie spodziewał, myślę, że w prawdziwym życiu szansa na taki obrót jest jedna na milion albo i jeszcze rzadziej. Uważam też że dzięki takiemu zwrotowi film stał się ciekawszy. Ja dałem 9/10. Każda minuta warta obejrzenia. W tym filmie nie ma miejsca na nudę, jest bardzo wciągający.

ocenił(a) film na 9
Tamilina

No ale obsady nie ma nic do zarzutu .

ocenił(a) film na 8
sebastiannycz

" Bardzo dobry film Feliks Falk bardzo ładnie przedstawił prace życie komorników. "

Praca komorników? W tym filmie reżyser przedstawił mi jak wygląda praca komorników? Już większej głupoty dawno nie czytałam.

Film jest o jednym człowieku, który jest komornikiem. Pokazuje tylko JEGO sposób działania, JEGO metody, JEGO myślenie.
" Komornik " to film psychologiczny, dramat, a nie dokumentalny o trudnej pracy komorników...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones