Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

VABANK

użytkownik usunięty

Poszukuję tekstu piosenki z filmu VABANK ktorą na końcu śpiewa pan Jacek Chmielnik. Bardzo proszę o wskazówkę, gdzie mogę znaleźć bądź szukać. Dzięki, pozdrawiam GF

deamon???

użytkownik usunięty

Czy ktoś może mi pomóc? Usiłuję dojść do filmu, który oglądałam jakieś trzy-cztery lata temu. Z tego co pamiętam leciał (i to kilka razy)na której z polskich stacji kablówkowych, ale nie był to film polski. Chłopiec (chyba dziesięcioletni) po przeprowadzeniu się z matką i siostrami do nowego domu zaczyna mieć dziwne...

więcej

Władca na DVD

użytkownik usunięty

Czy wiecie może coś o tym że po Powrocie Króla wszystkie 3 części
będzie można kupić w jednym zestawie i czy zobaczymy w końcu Tomcia Bomabadila???

Czy warto obejrzec DWIE WIERZE???

użytkownik usunięty

Pierwsza czesc Władcy Pierscieni zrobila na mnie niezle wrazenie i gdyby nie to ze film sie nieco dluzyl dalabym mu 6 na 6 . Na druga czesc przyszlo mi czekac caly rok i gdy wreszcie na plakatach pojawil sie upragniony termin premiery zaczely mnie dochodzic sluchy (od osob ktore obejrzaly albo za granica albo na dvx)ze...

więcej

Hm gdy zobaczylem Cuba 2 Hypercube koniec filmu mnie zaskoczyl, czy to samo zrobili z bohaterem z Cuba 1 tez wyszedl i ciach dostal kulke w leb ? hm ja rozumie tak ze koniec Cuba2 mowi nam ze bedzie 3 czesc a co wy o tym sadzicie ?

życie jest piękne

użytkownik usunięty

Pamiętacie taki film zrobiony przez Bo Widerberga? Tak mi sie ten tytul kojarzy (All Things Fair chyba ?? Love lessons?) Mozna gdzies to znalezc w wypozyvzalniach? dajcie znac. w ogole, czy ja dobrze ten tytul kojarze?

EEE

użytkownik usunięty

Szczerze, to zdziwiłbym się bardzo , gdyby Pianista czy Edi nie "wygłosowały" z Top 100 Polski innych, L e p s z y c h filmów , by byc w końcu nominowanym do oskarKa - głuptaki... Tylko inne, obcojęzyczne wtedy zwyciężą ! MY MUSIMY MIEĆ BARDZO DUŻO FILMÓW NASZYCH - POLSKICH w top 100 !!

pomocy!

użytkownik usunięty

Kilka lat temu na ekranach goscil film "zycie jest piekne" jakiegos skandynawskiego rezysera. Potem w przeciagu roku pojawil sie inny film pod tym samym tytulem - "komedia o holocauście". W zwiazku z tym we wszystkich wykazach filmow napotykam tylko na ten pozniejszy film. Czy ktos wie kto byl rezyserem tego...

co to za utwór leci na samym końcu "Kryptonimu Nina"?

Sprawa dla niektórych może być banalna, dla mnie nie jest.
Od wielu lat prubóję odnaleść tytuł pewnego filmu rysunkowego.
Nie mapiętam z niego za wiele. Tylko to że było rodzeństwo, brat i siostra (ona starsza) i miałą ona jakiś medalion, a raczej "różdzkę".
Z tego co pamiętam to przypominała ona raczej literę Y...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones